18 sie 2012

Wyniki ekstraKASY

Wczorajszy dzień przyniósł nam 4-bramkowe zwycięstwo Pogoni Szczecin nad Zagłębiem Lubin. Drugi beniaminek - Piast Gliwice, nie miał już tak dobrego startu i z Górnikiem Zabrze przegrał 2:1.

Dzisiejszy dzień zaczął się meczem Jagielloni z Podbeskidziem. Gościom udało się strzelić bramkę już w 18. sekundzie, ale mimo tego nie udało im się utrzymać prowadzenia i ostatecznie przegrali 2:1. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Widzewa ze Śląskiem Wrocław. Mistrz Polski nie dał rady pokonać łodzian na ich własnym stadionie.

Do przerwy Lech Poznań wygrywa z Ruchem Chorzów aż 3:0. Jeżeli ktoś naprawdę, kiedykolwiek myślał, że Ruch będzie w stanie dobrze zaprezentować się w europejskich pucharach, niech najpierw obejrzy pierwszą połowę tego spotkania.